Sigma Taxi Kołobrzeg

https://taxikolobrzeg.pl/

Kilka słów o Sigma Taxi Kołobrzeg.
Sigma Taxi Kołobrzeg – Tanie Taxi Kołobrzeg Tel. 530 856 856 . Rabaty również dla Turystów – Karta Turysty.

Sigma Taxi jest najczęściej wybieraną korporacją taksówkową w Kołobrzegu. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej ,a naszym wspólnym celem jest tworzenie nowego , wyższego standardu obsługi Klienta . Wszyscy nasi kierowcy to licencjonowani taksówkarze z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością topografii Kołobrzegu. Bardzo chętnie udzielają wszelkiej pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym , łącznie z odprowadzeniem pod drzwi mieszkania.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę , świadcząc usługi przewozowe osób na Terenie miasta Kołobrzeg , Ustronie Morskie , Grzybowo , Dźwirzyno, Sianożęty i gdzie sobie tylko Państwo zażyczą zawsze za najniższą cenę w mieście , udzielając Rabatów również dla Turystów.
Sigma Taxi jest jedyną korporacją na Kołobrzeskim rynku , która wprowadziła Kartę Turysty . Daje ona możliwość korzystania z naszych taksówek Klientom przyjezdnym z 5% rabatem . Jest to najniższa cena za przejazdy taksówką osobową w Kołobrzegu. Pamiętajmy , że kartę należy okazać kierowcy przed rozpoczęciem kursu.

https://taxikolobrzeg.pl/